Hakkımızda

Şahmar grup olarak 30 yılı aşkın süredir Kayseri de bir çok sektörde hizmet vermekteyiz.Şahmar  RENT A CAR  tüketicilerden gelen yoğun talep üzerine bireysel ve filo müşterilerine günlük araç kiralama hizmeti sağlamaya başlamıştır.

Şahmar  RENT A CAR  tüketicilerden gelen yoğun talep üzerine bireysel ve filo müşterilerine günlük araç kiralama hizmeti sağlamaya başlamıştır.

“Yepyeni bir araç kiralama deneyimi” anlayışı ile çok kısa sürede önemli atılımlar yaparak büyüyen Şahmar Rent A Car  her geçen gün artan hizmet noktaları ile müşterilerine kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen Şahmar Rent A Car   araç kiralama işinde uzman personeliyle  kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Şahmar Rent A Car  beklenti ve gereksinimlerinize göre, hizmet veren bir çözüm ortağıdır. Şahmar Rent A Car  kalite ve hassasiyetin buluştuğu yer denilebilir. Şahmar Rent A Car ücretsiz havalimanı araç teslimi ve alımı gerçekleştirerek zamanınıza değer vermektedir. Firmamız, ayrıca filo kiralama ve uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Uzun dönem talepleriniz ile ilgili müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve teklif alabilirsiniz.

Sürüş güvenliğiniz ve konforunuz için araçlarımızın periyodik bakım işlemlerini zamanında yaptırmaktayız.  'Müşteri Memnuniyeti' en önemli işimizdir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.