Kiralama İçin Gerekli Evraklar

KİRALAMA SÜRESİ

En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3'ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde CDW (Kasko) ücreti dahil tam gün ücreti alınır.

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için iletişim sayfamızdan ve İrtibat Numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

TEK YÖN KİRALAMA

Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti (Drop) uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi veya size en yakın Saytur Rent A Car Ofisini arayabilirsiniz.

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

24 saat kesintisiz hizmet veren Kayseri Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Gelen Yolcu Terminallerindeki  Ofislerimizde günün her saatinde, diğer ofislerimizde ise mesai saatleri içinde araç teslimi ve müşteriden araç teslim alınması ücretsizdir.  Kayseri Havalimanı Ofisler haricinde mesai saatleri dışında gerçekleşecek araç teslimatları ve araç bırakmaları ücretsizdir.

HAVA LİMANLARI HİZMET ÜCRETİ

24 Saat kesintisiz hizmet veren Kayseri Erkilet Havalimanı Dış Hatlar ve İç Hatlar Gelen Yolcu Salonlarında yapılan kiralamalarda Havalimanı Hizmet ücreti alınmaz.

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

Ekonomik sınıfta en az 24 yaş, orta sınıfta en az 26 yaş, üst sınıfta en az 29 yaş, lüks sınıfta ise 32 yaş mecburiyetimiz vardır.

İLAVE SÜRÜCÜ

Araç kiralama esnasında ek sürücüler belirli bi ücret karşılığında kontrata işlenerek belirtilir.Kontratta ismi olmayan kişi ve 3. şahıslar tarafından aracın kullanılması durumunda Sigorta ve Kasko tamamen devre dışı kalır.Kiracı araçla ilgili bütün masrafları ödemekle yükümlüdür.

GÖNDER