Fiyatlara Neler Dahil ?

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

Fiyatlara araçların sınırsız kilometre kullanım hakkı belirli bi ücret karşılığında kontratta belirtilerek kullanım hakkına sahip olunabilir. araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV)fiyatlara dahil değildir.

ÖDEME - DEPOZİT

Kira ücretlerinin ödenmesinde geçerli tüm kredi kartları kabul edilir. Araçların müşteriye teslimi full depo yakıt ile yapılır, full depo yakıtla geri alınır,Havalimanı Otopark Çıkışı Ücretsizdir. Eksik veya boş depo yakıtla yapılan iadelerde yakıt fark ücreti, servis ücreti ilavesiyle talep edilir.

TRAFİK CEZALARI

Türkiye'deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Saytur Rent A Car'a ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı (mail order) ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

ÖNEMLİ NOTLAR

KULLANIMDAN DOĞABİLECEK HASARLAR, KIZAKLI TEYPLER ARAÇ ÜZERİNDE BULUNAN RUHSAT, TRAFİK SETİ, PLAKA V.B GİBİ İÇ DIŞ DONANIMLARIN ZARAR GÖRMESİ SİGORTA KAPSAMINA GİRMEZ. KAZA RAPORLARININ 48 SAAT İÇİNDE SAYTUR RENT A CAR'A ULAŞTIRILMASI GEREKMEKTEDİR.

GÖNDER